Istniejemy na rynku jako firma projektowa od roku 1994, lecz nasze doświadczenia zdobywaliśmy wcześniej u boku renomowanych architektów i konstruktorów

(wykładowców Wydziału Architektury Politechniki Warszawskiej) – zarówno podczas prac konkursowych, jak również podczas wykonywania zleceń, w tym także zagranicznych. Przez lata naszej pracy zaprojektowaliśmy i zrealizowaliśmy dziesiątki obiektów architektury mieszkalnej, użyteczności publicznej oraz wnętrz. Posiadamy gruntowne wykształcenie architektoniczne i budowlane oraz doświadczenie w realizacji procesu budowlanego – zarówno na budowie, jak również w kontaktach z instytucjami państwowymi.

Na stałe współpracujemy z doświadczonymi projektantami konstrukcji budowlanych oraz branż instalacyjnych, a także z rzeczoznawcami d/s zabezpieczeń przeciwpożarowych, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zagadnień sanitarnych. Nasza współpraca z klientem nie kończy się na wykonaniu projektu. Zapewniamy nadzór autorski i realizację naszych projektów. Współpracujemy z wykonawcami gotowymi podjąć się nawet bardzo trudnych zadań oraz z producentami wszystkich branż budowlanych i wykończeniowych.

Nasz zespół projektowy:

1.  Daniel Sarna- właściciel, główny projektant
2.  Ewa Sarna – projektant

Współpracujący inżynierowie:

1.   inż. Adam Mańka – konstrukcje budowlane
2.  inż. Emil Pustoła  – instalacje elektryczne
3.  inż. Artur Kolanowski – instalacje sanitarne
4.  inż. Łukasz Paruzel – charakterystyki i świadectwa energetyczne

 

Image